گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

نوشته های بلاگ

بهترین تم های تهیه و تحویل وردپرس (بخش دوم)

خرداد ۱۵, ۱۳۹۹ وبلاگ
بهترین تم های تهیه و تحویل وردپرس (بخش دوم)

در مطلب قبل به بهترین تم های تهیه و تحویل وردپرس پرداختیم و دو مورد از آن ها را خدمت شما معرفی کردیم. اکنون به توضیح باقی آن ها می پردازیم:

۳. Lafka

Lafka
Lafka

 

لافکا یکی از بهترین تم های تهیه و تحویل وردپرس است که به طور خاص برای فست فودهای آنلاین ایجاد شده است. این تم، کلیه ویژگی های لازم را برای رشد تجارت آنلاین شما، در اختیارتان قرار می دهد. این تم دارای ۶ ئموی آماده می باشد به طوری که شما می توانید بلافاصله ، هر کدام را برای کسب و کار خود انتخاب کنید. این دموها برای زنجیره های فست فود ، مغازه های همبرگر لذیذ ، پیتزا فروشی ، نانوایی های صنعتگر ، کامیون های مواد غذایی و میله های سوشی ایجاد شده اند. به راحتی می توانید هر دمو را با یک کلیک به وب سایت خود وارد کنید.

این پوسته دارای یک منوی منعطف مواد غذایی است که دارای ویژگی هایی هم چون یک نوع پست سفارشی برای ورود به منو و گزینه های محصول، اطلاعات مربوط به تغذیه و امکان پیوند دادن آنها به محصولات WooCommerce است. در هنگام ایجاد سفارشات جدید ، ویژگی های جالب دیگری مانند امکان ایجاد اعلان وجود دارد ، بنابراین بلافاصله به سفارش خود می رسید. همچنین می توانید ساعت های سفارش را تنظیم کنید ، بنابراین مردم در هنگام بسته شدن رستوران شما سفارشاتی ایجاد نمی کنند.

 

۴. Food Drop

Food Drop
Food Drop

Food Drop یک تم شیک است که برای سفارش آنلاین مواد غذایی و برنامه های تلفن همراه تحویل غذا ایجاد شده است. همچنین می توانید از آن به عنوان یک وبلاگ غذایی / سبک زندگی ، کتاب آشپزی آنلاین یا وب سایت دستور العمل استفاده کنید. افزونه WP Bakery برای کمک به شما در طراحی صفحه خود با استفاده از ویژگی کشیدن و رها کردن آنها در نظر گرفته شده است ، بنابراین نیازی به لمس یک خط کد نیست.

این نرم افزار برای موبایل به همراه طرحی کاملا ریسپانسیو تهیه شده است. این تم با پلاگین هایی مانند Revolution Slider ، قرار ملاقات رزرو شده ، Essential Grid ، فرم تماس ۷ و سایر موارد سازگار است.

 

۳. Fooddy

Fooddy
Fooddy

 

Fooddy هم یکی از بهترین تم های تهیه و تحویل وردپرس با موضوع ارائه مواد غذایی است. می توانید از آن برای سفارش آنلاین غذا و وب سایت تحویل غذا استفاده کنید. همچنین می توانید از آن به عنوان یک وبلاگ غذایی ، کتاب آشپزی آنلاین ، وبلاگ شیوه زندگی و غیره استفاده کنید.این تم سازگار با سازنده صفحه WPBakey است که به شما کمک می کند طرح صفحه خود را با ویژگی کشیدن و رها کردن آنها تنظیم کنید.

 

در این مقاله به سه تا از بهترین تم های تهیه و تحویل وردپرس پرداختیم. این مطلب قسمت سوم هم دارد که بزودی در اختیار شما قرار می گیرد.

یک دیدگاه بنویسید