گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

نوشته های بلاگ

بهترین طراحی های سایت در سال ۲۰۲۰ (قسمت دوم)

خرداد ۱۲, ۱۳۹۹ وبلاگ
بهترین طراحی های سایت در سال ۲۰۲۰ (قسمت دوم)

در طی چندین مقاله به بهترین طراحی های سایت در سال ۲۰۲۰ و قبل از آن می پردازیم. در مقاله ی بهترین طراحی های سایت در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول)، در مورد یکی از این سایت ها (سایت Feed) توضیح دادیم. اکنون به چند سایت دیگر می پردازیم که خلاقیت آن ها، شما را به تعجب وا می دارد.

 

 ۱ . سایت Rainforest Guardians

سایت rainforest guardians یا محافظان جنگل بارانی ، تولید سال ۲۰۱۶ میلادی می باشد. این سایت در همان سال، برنده ی جایزه بهترین وب سایت فعال سازی در جایزه Webby شده است . همانطور که از نام سایت پیداست، این سایت به پذیرش داوطلبانی می پردازد که قصد محافظت از جنگل های بارانی را دارند. این سایت به دنبال ایجاد آگاهی در مورد جنگل زدایی ، این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا از روستاهای مختلف ، بومیان و آبراههای سازنده جنگلهای بارانی آمازون بازدید کنند. این سایت تعامل را در مرکز تجربه کاربری خود قرار داده است. با مشاهده خیلی کوتاهی از سایت، جذب آن می شوید.

 

محافظان جنگل های بارانی
محافظان جنگل های بارانی

شما عزیزان می توانید سایت rainforest guardians را مشاهده و نظرات خود را در مورد آن به ما بگویید.

۲ . سایت Simply Chocolate

سایت شکلات ساده، محصول سال ۲۰۱۷ می باشد و در مراسم Awwwards برنده جایزه بهترین سایت سال شده است. این وب سایت اشتها آور مربوط به یک سازنده شکلات در دانمارک به نام Simply Chocolate است. وب سایت آن از انواع مختلفی از رنگ ها (و نام های محصولات خلاق) برای تبلیغ هر نوار شکلات استفاده می کند. و از آنجا که از یک محصول به محصول دیگر می روید ، به نظر می رسد که همه آنها از نظر برند ثابت هستند. ظاهر سه بعدی هر نوار شکلات باعث می شود احساس کنید می توانید آن را از صفحه رایانه خود جدا کنید.

 

شکلات ساده
شکلات ساده

 

شما عزیزان می توانید سایت Simply Chocolate را مشاهده و نظرات خود را در مورد آن به ما بگویید.

مطلب بهترین طراحی های سایت در چند بخش تهیه شده و به مرور در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

یک دیدگاه بنویسید