گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

نوشته های بلاگ

بهترین طراحی های سایت در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول)

خرداد ۱۱, ۱۳۹۹ وبلاگ
بهترین طراحی های سایت در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول)

در میان گشت و گذار اینترنتی ، گاهی به سایت هایی برخورد میکنم که از نظر طراحی سایت ، بسیار عالی عمل کرده اند و می توان آن ها را جزو بهترین طراحی های سایت قرار داد. حتی می توان گفت که این طراحی ها، می توانند الهام بخش سایر طراحان سایت باشند. طراحان این سایت ها ، به قول گفتنی، حد و مرزی در کدزنی و طراحی خود نمیشناسند و تا جایی که به آن ها اجازه داده میشود، پیش میروند. این سایت ها از لحاظ زیبایی شناسی طراحی ، قابلیت استفاده ، تعامل ، طراحی صدا و … در کار خود بی نظیرند و الهام گرفتن از آن ها میتواند به شما کمک بسیار شایانی بکند.

جای تعجب نیست که بسیاری از سازمان ها برای برجسته کردن این سایت ها تلاش می کنند. جوایز مهمی در حوزه ی وب وجود دارد که می توان از بین آن ها UX Awards و The Webby Awards و Best Website Gallery و … را نام برد.

از تعریف این سایت ها که بگذریم، کم کم به معرفی این سایت ها می پردازیم تا کمک حال شما در حوزه طراحی وب سایت باشد.

۱ . سایت Feed

سایت Feed علاوه بر مفهوم جالبی که دارد، اجرای خیره کننده نیز در اختیار دارد. سایت از طریق ترکیبی خلاقانه از انیمیشن و فیلم ، تجربه ی بی نظیری را در اختیار کاربر قرار می دهد. استفاده از سر انسان که با اسکرول حرکت می کند از بی نظیر ترین خلاقیت های استفاده شده در سایت است. به عنوان یک سایت غیر عادی ، شامل چندین عنصر منحصر به فرد و  یک ناوبری است که به عنوان یک نوار پیشرفت پیمایش دو برابر می شود.

Feed
اسکرول سر – خلاقیت بی نظیر سایت Feed را می توانید از طریق لینک های داده شده در پایین مشاهده کنید

شما عزیزان می توانید سایت Feed را مشاهده و نظرات خود را در مورد آن به ما بگویید.

این مطلب در چند بخش تهیه شده و به مرور در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

یک دیدگاه بنویسید