گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

نوشته های بلاگ

غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس در هنگام عدم دسترسی به مدیریت وردپرس

خرداد ۲۳, ۱۳۹۹ وبلاگ
غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس در هنگام عدم دسترسی به مدیریت وردپرس

آیا نیاز دارید تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید، اما نمی توانید به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی پیدا کنید؟ در طول عیب یابی وردپرس، اغلب به شما توصیه می شود همه افزونه ها را غیرفعال کنید و سپس آنها را یک به یک دوباره فعال کنید. اما اگر نتوانید به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی پیدا کنید، چه کار باید کرد؟ در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که در صورت عدم دسترسی به wp-admin ، به راحتی می توانید غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس را انجام دهید.

غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس با استفاده از FTP

در این روش، شما باید در کنترل پنل میزبانی وردپرس خود از یک سرویس دهنده FTP یا گزینه مدیر فایل استفاده کنید.

ابتدا باید با استفاده از سرویس دهنده FTP یا File Manager در cPanel به وب سایت خود وصل شوید. پس از اتصال ، باید به پوشه / wp-content / بروید.

 

غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس

 

در داخل پوشه wp-content ، پوشه ای به نام plugins را مشاهده خواهید کرد. وردپرس تمام افزونه های شما را در این پوشه ذخیره می کند.

شما باید بر روی پوشه plugins راست کلیک کرده و آن را تغییر نام دهید. سپس نام این پوشه را به هر چیزی که دوست دارید تغییر دهید. در مثال ما آنرا “plugins.deactivate” خواهیم نامید.

 

غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس

 

پس از انجام این کار، تمام افزونه های شما غیرفعال می شوند. در اصل، وردپرس به دنبال پوشه ای به نام plugins برای بارگذاری افزونه ها است. هنگامی که پوشه را پیدا نکرد ، افزونه های فعال موجود در پایگاه داده را بطور خودکار غیرفعال می کند. اگر از صفحه افزونه ها در قسمت مدیریت وردپرس بازدید کنید ، در این صورت اعلان هایی را برای همه افزونه هایی که غیرفعال شده اند مشاهده خواهید کرد.

 

غیرفعال کردن افزونه ها در وردپرس

 

در این مرحله مشاهده میکنید که تمام افزونه های شما ناپدید شده است اما این را باید بدانید که جای آن ها امن است و میتوانید آن ها را بازیابی کنید.

به سادگی به FTP خود برگردید و به پوشه / wp-content / بروید. در این مرحله ، باید پوشه “plugins.deactivate” را به plugins تغییر نام دهید.

اکنون می توانید دوباره به صفحه افزونه ها در قسمت مدیریت وردپرس برگردید و هر بار یک افزونه را فعال کنید تا بفهمید مشکل از کدام افزونه است. سپس میتوانید دوباره از طریق FTP آن افزونه را حذف کنید.

هم چنین شما میتوانید از طریق لینک یوتیوب ، آموزش این روش و روش استثنایی دیگر از طریق phpmyadmin را ببینید.

یک دیدگاه بنویسید