گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

مدرسه کودکان صبح رویش

مدرسه کودکان کار صبح رویش ، با نام رسمی موسسه نسیم صبح رویش، موسسه ای خیر و خیرخواه برای کودکان کار می باشد. این مؤسسه کار خود را با مطالعات و تحقیقات اولیه در خصوص معضلات کودکان کار و در معرض آسیب­‌های اجتماعی آغاز نمود. در حال حاضر مجتمع صبح رویش سازمانی مردم­ نهاد، پیشرو و موفق در مقوله کودکان کار شناخته می­‌شود که توانسته اقدامات تخصصی و مؤثر اجتماعی و فرهنگی را در راستای اهداف خود اجرا نماید.

اهداف موسسه نسیم صبح رویش

این موسسه، همانطور که در بالا ذکر شد، تمام هدف خود را کودکان کار گذاشته است. دسترسی کودکان کار به آموزش با کیفیت، ایفای نقش فارغ­ التحصیلان این مدرسه در جامعه به عنوان شهروندان مطلوب و … از چشم انداز های این موسسه می باشد. این مدرسه، دارای مدارس دبستان پسرانه و دخترانه در دروازه غار، مدرسه متوسطه اول پسرانه در میدان اعدام، مدرسه متوسطه اول دخترانه در دروازه ­غار و … است.

صبح رویش

نحوه ی آشنایی دو تیم

یکی از اعضای گروه آیهان وب ، به واسطه ی کار در یکی از شرکت های شهر تهران، با آقای سلمانی، یکی از اعضای این موسسه آشنا شدند. موسسه صبح رویش قبل از این سایت هم دارای یک سایت وردپرسی با قالب Enfold بودند. با صحبت هایی که برقرار شد، تصمیم به طراحی دوباره سایت این موسسه شد. بعد از طراحی UI و UX این سایت، کدزنی شروع شد و این کدها در درون قالب وردپرس قرار گرفت. این کار تا بیش از ۷۰ درصد پیش برده شد اما به دلیل برخی مشکلات، آن ۷۰ درصد کد تقدیم این گروه شد و ادامه کار به کس دیگری واگذار شد.

درمورد این سایت ذکر این نکته ضروری است که هم دارای کدزنی و هم قالب وردپرس است.

 

صبح رویش

 

در زیر، عکس اسلایدهای دیگر این سایت قرار داده میشود.

 

 

صبح رویش

صبح رویش

صبح رویش
ارتباط با این موسسه

 

صبح رویش
صبح رویش