گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

فروشگاه اینترنتی روستاپ

فروشگاه اینترنتی روستاپ ، فروشگاهی اینترنتی تخصصی در حوزه ی مواد غذایی می باشد. محصولات این فروشگاه شامل برنج، نان، عسل، خرما، زیتون و … می شود. ابتدا به بیان توضیحاتی درمورد این فروشگاه می پردازیم:

درباره فروشگاه اینترنتی روستاپ

روستاپ مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای مختلف به شمار می رود .که در گروههای مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند. روستاپ با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان روستاپ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت روستاپ را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری روستاپ است.

این توضیحات، توضیحات سایت روستاپ بود که در درون این سایت گفته شده بود.

فروشگاه اینترنتی روستاپ
فروشگاه اینترنتی روستاپ

نحوه ی آشنایی دو گروه با هم

مدیر محترم روستاپ، آقای شریفی، از طریق تلگرام ارتباط هایی را با گروه طراحی سایت آیهان وب برقرار کرد و درنهایت پس از ارائه ی قالب های مختلف، قالب مشابه دیجیکالا برای این سایت انتخاب شد و درنهایت با رعایت اصول کافی، سایت روستاپ تکمیل و دراختیار این گروه قرار گرفت. سایت روستاپ، داراری اپلیکیشن اندروید هم می باشد که هم از درون این سایت و هم از طریق لینک در پایین این مطلب قابل دانلود می باشد. این اپلیکیشن، مشابه اپلیکیشن دیجیکالا می باشد. این سایت تقریبا در اردیبهشت ماه تکمیل و تحویل داده شد. پشتیبانی ما از این سایت هم چنان ادامه دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل در این سایت، گروه طراحی سایت آیهان فورا به حل این مشکل می پردازد.

سایت و اپلیکیشن روستاپ

سایت فروشگاه اینترنتی روستاپ : roostop.com

لینک دانلود اپلیکیشن روستاپ : لینک دانلود اپلیکیشن roostop