گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

پایگاه خبری و تحلیلی ارمغان ساحل

پایگاه خبری ارمغان ساحل

پایگاه خبری ارمغان ساحل ، پایگاه خبری مربوط به استان مازندران می باشد. ابتدا توضیح مختصری که درمورد این سایت، در قسمت درباره ما این سایت وجود دارد را در زیر می آوریم:

پایگاه خبری و تحلیلی ارمغان ساحل با هدف اطلاع رسانی شفاف و دقیق با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی بدون هیچ وابستگی حزبی و گروهی تاسیس شده است .

پوشش خبری و تحلیلی به ویژه در حوزه اجتماعی و سلامت با رویکرد آموزش و نشاط اجتماعی و نقد آزاد و منصفانه در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی با بهره گیری از مشارکت نخبگان و فرهیختگان جامعه از اولویت های هیات تحریه است.

همانطور که گفته شد، پایگاه خبری ارمغان ساحل، مربوط به استان مازندران است. این حرف به این معنا نیست که این سایت کامل به اخبار مازندران پرداخته است بلکه بیشتر اخبار آن مربوط به استان مازندران می باشد.

این پایگاه خبری، به انواع و اقسام دسته بندی های اخبار پرداخته است. دسته بندی های این سایت عبارتند از:

فرهنگی و اجتماعی، ورزشی، علم و فناوری، طبیعت و گردشگری و … که با یک جستجوی ساده در این سایت می توانید به انواع و اقسام این اخبار دسترسی داشته باشید.

 

armaghansahel
armaghansahel

نحوه ی آشنایی با هم

مدیر محترم این پایگاه خبری، آقای گلچوبی، از طریق واتس آپ و تبلیغات بیرونی، ارتباط هایی را با گروه طراحی سایت آیهان وب برقرار کرد و درنهایت پس از ارائه ی قالب های مختلف، قالب حال حاضر برای این سایت انتخاب شد و درنهایت با رعایت اصول کافی، سایت ارمغان ساحل تکمیل و دراختیار ایشان قرار گرفت. این سایت تقریبا در سه هفته تکمیل و دراختیار آقای گلچوبی قرار گرفت. پشتیبانی ما از این سایت هم چنان ادامه دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل در این سایت، گروه طراحی سایت آیهان فورا به حل این مشکل می پردازد.

سایت پایگاه خبری و تحلیلی ارمغان ساحل

سایت پایگاه خبری و تحلیلی ارمغان ساحل : armaghansahel.ir