گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

0

سبد خرید شما خالی است.

گروه طراحی سایت آیهان وب

طراحی سایت

Front-End

Back-End

کارهای گرافیکی

افزونه نویسی

فروشگاه اینترنتی فروزش

فروشگاه اینترنتی فروزش ، فروشگاه اینترنتی می باشد که به کار پخش و توزیع وسایل برقی اعم از لامپ و … مشغول می باشد. این گروه در پاییز ۹۸ در طی یک تماس با گروه طراحی سایت آیهان وب، تصمیم به ایجاد این فروشگاه گرفت.

درباره فروشگاه اینترنتی برق فروزش

فروشگاه اینترنتی فروزش، تحت مدیریت آقای داودی، درحال پخش و توزیع مواد وسایل برقی در انواع دسته بندی ها می باشد. این مواد شامل لامپ ها، پروژکتورها و … می شود. اطلاعات لازم از این فروشگاه، در سایت خود این فروشگاه موجود می باشد .

 

forouzesh
forouzesh

نحوه ی آشنایی دو گروه با هم

مدیر محترم ایزیتور، آقای داودی، از طریق واسط با گروه طراحی سایت آیهان وب در ارتباط بودند. واسط بین دو گروه، آقای پیمان بنی جمالی بودند که پیش تر از این ارتباط کاری، از خدمات گروه طراحی سایت آیهان وب بهره برده بودند. ایشان طبق رضایتی که داشتند، ما را به آقای داودی معرفی کردند و درنهایت این آشنایی منجر به قرارداد کاری بین دو گروه شد. برای گروه فروزش نمونه قالب های باکیفیت ارسال شد و درنهایت آنها تصمیم به انتخاب قالب مشابه دیجیکالا گرفتند. درنهایت با رعایت اصول کافی، سایت فروشگاه اینترنتی فروزش تکمیل و دراختیار این گروه قرار گرفت. در مرحله اول، گروه فروزش برای تست بازار، نیازی به اپلیکیشن نداشت و همان سایت برایشان افاقه میکرد. این سایت تقریبا در انتهای پاییز تکمیل شد و کارهای سئو و پشتیبانی آن شروع شد. و هم چنان شامل پشتیبانی می شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در این سایت، گروه طراحی سایت آیهان فورا به حل این مشکل می پردازد.

سایت فروزش

همانطور که در بالا ذکر شد، پس از مذاکره های صورت گرفته، سایت ایزیتور ساخته شد و از طریق واسط در اختیار مدیرعامل محترم این شرکت، آقای داودی قرار گرفت. آدرس یا به قولی دامنه این سایت عبارت است از :

forouzesh-shop.com